Logo

Забавський Дмитро Анатолійович


Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація»

Голова третейського суду, третейський суддя 

 Освіта: На протязі 1994-2005 року навчався у Херсонському аграрному університеті та Східноукраїнському національному університеті, де отримав дві вищих освіти з відзнакою – економічну та юридичну . 

 Юридичний досвід: У 2000 році почав свою кар’єру в якості юриста в Скадовському морському торговельному порту.

З 2003 року був переведений в Одеський морський торговельний порт, де з часом обійняв посаду у складі керівництва підприємством.

В 2005 році переведений до Києва в Державне об’єднання «Укрморпорт», де пропрацював до початку 2006 року.

В квітні 2006 року розпочав індивідуальну кар’єру юриста. Заснував та очолив Юридичну фірму «Легал Консалтінг», яка працює на ринку юридичних послуг і в даний час.

Наприкінці 2006 року на підставі рішення Львівської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав статус Адвоката.

В грудні 2007 року разом з партнером заснував Юридичну компанію «Березинський Забавський і партнери», яку і очолив.

В 2008 році на базі даних компаній була утворена група компаній LEGAL CONSULTING group , до якої згодом приєднується підприємство «Стрім».

В жовтні 2008 року підприємства, що входять до складу LEGAL CONSULTING group, засновують Асоціацію «Українська правнича фундація», при якій зареєстровано Постійно діючий третейський суд, який активно працює на сьогоднішній день.

З жовтня 2008 року Генеральний директор Асоціації «Українська правнича фундація», Голова постійно діючого третейського суду, третейський суддя.

В квітні місяці 2012 року заснував Адвокатську контору ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО, в якості партнерів до якої приєднується ряд адвокатів.

 Членство: Асоціація правників України

 Соціальна діяльність: Співзасновник та Генеральний директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Джаз над морем», Почесний член Асоціації «Розвитку мистецтва мюзиклу в Україні». Активно займається благочинною діяльністю. 

 Спеціалізація: Практикуючий судовий адвокат. Господарське право і процес. Адміністративний процес, податкове право. Публічні закупівлі та антимонопольне законодавство. Морське та міжнародне право.

Досвід правничої практики з 2000 року. Захищає інтереси клієнтів в судах різних інстанцій та юрисдикцій, Морській арбітражній комісії та Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.