Logo

Важливе судове рішення прийняте на користь клієнта

Завдяки професіоналізму та відповідальному підходу до роботи адвокатів нашої компанії Дмитра Забавського та Руслани Журавель Господарським судом м. Києва було відмовлено у порушенні справи про «фіктивне банкрутство» нашого Клієнта!

До господарського суду опонентами було подано заяву про порушення справи про банкрутство. Заяву мотивовано наявністю заборгованості в сумі 600 000 тисяч грн. за послуги, які клієнтом не отримувались. Тим самим  заявник намагався реалізувати схему, яка дозволяла отримати управління підприємством.

Господарський суд м. Києва, розібравшись з усіма деталями, уважно вивчивши всі докази, надані сторонами, виніс рішення, яким відмовив з задоволенні заяви опонентів. Тим самим було унеможливлено застосування рейдерської схеми, за сценарієм якої опоненти намагалися довести підприємство клієнта до банкрутства.

З моменту набрання чинності Кодексом України з процедур банкрутства рішення, прийняте судом по даній справі, є виключним та практико формуючим, оскільки за загальними принципами заяви задовольняються, і справа про банкрутство порушується судом.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає,що його немає. Довіртесь професіоналам!

Адреса для проведення консультацій та листування:

Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

Номер телефону офісу: +380442225511
Номер факсу офісу: +380442808992
E-mail: akdz.kiev@gmail.com
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/