Logo

В застосуванні арешту до підзахисного, відмовлено

❗️Ухвалами слідчих суддів Печерського районного суду міста Києва було відмовлено слідчому Державного бюро розслідувань та прокурору прокуратури Київської області у задоволенні клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонення від посади. Права клієнта нашої компанії було захищено від тиску правоохоронців. Супроводженням даної справи в суді займався Адвокат Дмитро Голумбовський.

Стороною обвинувачення не доведено наявність «обґрунтованої підозри» у вчиненні службовою особою кримінальних правопорушень, передбачених статтями 343 та 345 Кримінального кодексу України.
Під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу слідчим суддею встановлено відсутність ризиків, що дають підстави для застосування домашнього арешту та обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
В задоволенні клопотання про відсторонення від посади слідчим суддею також відмовлено в повному обсязі.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/