Logo

Шановні партнери та клієнти!

В зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні запроваджений карантин. Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО рекомендує співробітникам, партнерам, керівникам представництв та клієнтам утриматися від відвідин нашого офісу та максимально перевести спілкування з адвокатами нашої компанії в онлайн-режим.

Просимо з розумінням поставитися до наступних заходів:

  1. Офіс адвокатської контори до 3 квітня 2020 року буде працювати в закритому режимі. Співробітники офісу переходять на роботу в дистанційному режимі.
  2. В офісі кожного дня буде присутній один співробітник, який може відповісти на всі Ваші телефонні дзвінки та електронні листи.
  3. У разі, якщо Вам все ж таки необхідно відвідати наш офіс та провести невідкладну зустріч або консультацію, будь ласка, попередньо зателефонуйте  до офісу за номерами телефонів: (044) 2808992, (044) 2225511 та узгодьте дату і час свого візиту.
  4. Доцільність участі адвокатів нашої компанії у судових засіданнях, які заплановані на час запровадження карантину, буде визначатися виходячи з розумної необхідності розгляду даних справ за участі адвоката.

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

З повагою,Адвокат,
керуючий партнер
Дмитро ЗАБАВСЬКИЙ