Logo

Рішення Українського суду підлягає виконанню не тільки в Україні


❗️Ухвалою Арбітражного суду Білгородської області було задоволено заяву нашого клієнта, визнано на території іншої держави та приведено до виконання рішення Господарського суду м. Києва на суму майже 4 мільйони гривень. Супроводженням даної справи в суді займалися Адвокати нашої компанії Дмитро Забавський та Олександр Письмак.

Незважаючи на те, що в зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 було відсутнє пасажирське транспортне сполучення не лише в межах України, а між іншими державами, нашим адвокатам вдалося оперативно змінити формат комунікації з судовими органами іноземної держави та отримати документ, який дозволить клієнту стягнути з боржника не тільки суму основного боргу, а й штрафні санкції, нараховані в зв’язку з несвоєчасністю виконання зобов’язань.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/
🌎 Соціальні мережі: https://www.instagram.com/akdz.kiev/