Logo

Для отримання консультації адвоката - запишись наприйом, натиснувши кнопку

ПРАВОВА БЕЗПЕКА УГОДИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Покупець під час планування угоди купівлі-продажу конкретного об’єкту нерухомого майна повинен розуміти, що інформація, яку перевіряє наша Адвокатська компанія є достатньо специфічною і без наявності певного досвіду та обсягу повноважень є недоступною ні для нотаріуса ні для агентства нерухомості. По цій причині ні на стадії планування угоди купівлі-продажу, ні на стадії її укладення дана інформація не перевіряється ні нотаріусом, ні Агентством нерухомості. Найчастіше Агентства нерухомості, які супроводжують процес пошуку майна та угоду щодо відчуження такого майна, взагалі не звертають уваги на можливість настання негативних наслідків для нових власників з зазначених підстав. Що, звісно, не може гарантувати повної безпеки для нових власників.

Нажаль, останнім часом такі випадки є непоодинокими, що в результаті призводить не лише до втрати новим власником придбаного майна а й унеможливлює повернення грошових коштів, сплачених за таке майно.

З метою зменшення (мінімізації) ризиків для покупців нерухомого майна, або взагалі унеможливлення їх настання з підстав, зазначених вище, Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО пропонує послуги щодо забезпечення правової безпеки угоди купівлі-продажу нерухомого майна.