Logo

Податкова знову програла

В черговий раз суд скасував рішення Державної податкової служби та зобов’язав зареєструвати податкові накладні на суму понад 500 000,00  гривень! Даний спір з фіскалами супроводжував Партнер Адвокатської контори, адвокат Михайло Антипенко.

Суть спору. Державна податкова служба незаконно відмовила нашому клієнту в реєстрації ряду податкових накладних на суму понад 500 000,00  гривень. Відповідну позовну заяву про скасування рішення органів податкової служби та зобов’язання вчинити дії було подано до Окружного адміністративного суду м. Києва.  Позов мотивовано відсутністю у податківців підстав для відмови в реєстрації, в зв’язку з чим їх дії повинні бути визнані незаконними.

Своїм рішенням суд на законних підставах скасував оскаржуване рішення податківців та в повному обсязі задовольнив позов клієнта, зобов’язавши фіскалів зареєструвати спірні податкові накладні.

Рішення, які приймаються на користь наших клієнтів в податкових спорах, в практиці нашої Адвокатської контори непоодинокі. В даній спеціалізації ми маємо певні прогнозовані позитивні результати.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає,що його немає. Довіртесь професіоналам!

Адреса для проведення консультацій та листування:
Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21)
в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

Номер телефону офісу: +380442225511
Номер факсу офісу: +380442808992
E-mail: akdz.kiev@gmail.com
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/