Logo

Підозрюваного звільнено з під арешту

❗️Ухвалою Іванківського районного суду Київської області було відмовлено слідчому місцевого органу Національної поліції України у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Клієнта нашої компанії було звільнено з-під варти в залі суду. Супроводженням даної справи в суді займався Адвокат Дмитро Голумбовський.

Як констатував Суд, слідчий та прокурор не довели  в судовому засіданні наявність ризиків, які дають достатні підстави для подальшого тримання під вартою особи, яка була затримана в січні 2020 року за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 та ч.1 ст.263 КК України (умисне вбивство та незаконне поводження з боєприпасами).

Під час розгляду клопотання про продовження строку тримання під вартою до 3-х місяців слідчим суддею встановлено доведеним стороною захисту факту, що більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту може забезпечити ризики, передбачені ч.1, 3, 5 ст.177 КПК України.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/
🌎 Соціальні мережі: https://www.instagram.com/akdz.kiev/