Logo

Незаконна постанова слідчого скасована судом

❗️Печерський районний суд м. Києва скасував незаконну постанову слідчого Печерського УП ГУ НП в місті Києві про закриття кримінального провадження, а матеріали  кримінального провадження направив до слідчого відділу для проведення досудового розслідування! Супроводження даного спору в суді здійснював Адвокат Дмитро Забавський.

Проаналізувавши матеріали справи, слідчий суддя прийшов до висновку, що оскаржувана постанова була прийнята передчасно, оскільки слідчим не було проведено усі необхідні слідчі дії для встановлення обставин кримінального правопорушення, ним не було витребувано усі необхідні документи та не надано оцінки показам що були наданні безпосередньо заявником під час досудового розслідування, та не виконано інших слідчих дій з метою підтвердження чи спростування інформації, яка викладена в заяві про вчинення кримінального правопорушення.

Виходячи з викладеного, слідчим суддєю було зроблено висновки про передчасність та необґрунтованість викладеного в постанові висновку, формальне відношення слідчого до проведення досудового розслідування, а тому оскаржувана постанова була скасована судом, а матеріали  кримінального провадження спрямовані до слідчого відділу для проведення досудового розслідування.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі, ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам! ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/
🌎 Соціальні мережі: https://www.instagram.com/akdz.kiev/