Logo

Наші позиції в справі захисту інтересів платників податків підсилено

❗️Адвоката, партнера нашої компанії Михайла Антипенка було обрано до складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС у м. Києві!

15 січня 2020 року відбулося установчі збори по формуванню громадської ради при ГУ ДПС у місті Києві. Було подано 17 пакетів від представників громадянського суспільства. Установчими зборами прийнято рішення визначити склад громадської ради у кількості 17 осіб, які були присутні.

Громадська рада при ГУ ДФС у м. Києві є постійно діючим консультативно-дорадчим органом. Відповідно до покладених на неї завдань Громадська рада розглядає, аналізує та узагальнює звернення платників, громадян та інститутів громадянського суспільства, що надходять до Громадської ради щодо дотримання норм податкового і митного законодавства, готує звернення до ГУ ДФС у м. Києві.

Присутність представника нашої компанії у Громадській раді дозволить більш ефективно та оперативно застосовувати правові інструменти, задля захисту інтересів наших клієнтів.

Бажаємо Михайлу Михайловичу успіхів у такій важкій в Україні справі, як налагодження діалогу між платниками податків та органам ДПС.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам

ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/