Logo

Найбільший міжнародний аеропорт України отримав гроші безпідставно

❗️Господарський суд Київської області зобов’язав найбільший міжнародний аеропорт України повернути нашому Клієнту грошові кошти в сумі більше ніж 90 000,00 грн., як безпідставно отримані! Супроводжувала даний спір в суді Адвокат Руслана Журавель.

Під час розгляду справи встановлено, що сплата грошових коштів на підставі виставленого аеропортом рахунку-фактури не являється прийняттям пропозиції укладення договору про надання послуг стоянки базування повітряного судна у відповідний період часу та не свідчить про укладення договору у спрощений спосіб, оскільки наш клієнт був вимушений здійснити оплату виключно у зв’язку із необхідністю вильоту повітряного судна із аеропорту.

Крім того, судом встановлено, що наш Клієнт не отримував від аеропорту та, відповідно, не підписував жодних актів за відповідний період, якими б підтверджувався факт надання послуг стоянки базування повітряного судна на суму понад 90 000,00 грн.

Отримання рішення на користь Клієнта в наведеній вище справі, ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам! ℹ️ Адреса для проведення консультацій та листування:
🏠 Адвокатська контора ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО
✉️ 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, б.11-а, оф.21 ( 2-й під., 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії.

☎️ Номер телефону офісу: +380442225511
📠 Номер факсу офісу: +380442808992
📧 E-mail: akdz.kiev@gmail.com
🌎 Соціальні мережі: https://www.facebook.com/akdzkiev/