Logo

Для отримання консультації адвоката - запишись наприйом, натиснувши кнопку.

Наша Команда

Основу співробітників нашої компанії складають адвокати - випускники провідних юридичних вузів країни. Вони мають значний практичний досвід та являються професіоналами своєї справи.

Наші адвокати володіють непересічними інтелектуальними здібностями, розсудливо мислять, відповідають високим етичним стандартам, в змозі оперативно знаходити спільну мову з клієнтом. Враховуючи те, що в основному ми працюємо зі складними проектами і серйозними клієнтами, наша команда відповідає таким якостям як: ентузіазм, повна самовіддача, здібність важко та швидко працювати, розсудливо та творчо мислити.

Забавський Дмитро Анатолійович

Адвокат, партнер

Практикуючий адвокат, захищає інтереси клієнтів в судах різних інстанцій та юрисдикцій, Морській арбітражній комісії та Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Голумбовський Дмитро Геннадійович

Адвокат, партнер

Практикуючий адвокат, який
отримує позитивні результати в кримінальних провадженнях, завдяки глибоким знанням кримінального процесу, тривалому практичному досвіду та постійному самовдосконаленню.

Журавель Руслана Олегівна

Адвокат, партнер

Позитивні результати в господарських та цивільних справах отримуються адвокатом завдяки глибоким теоретичним знанням, наявності постійного практичного досвіду та самовдосконаленню.

Публікації Компанії Світ юриспруденції

ЯК ВИГРАТИ ТЕНДЕР?

❗️ Відповідь дуже проста – звернутися до Адвокатської контори ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО! Ні для кого не секрет, що відбір кандидатів у процедурі закупівлі починається з оцінки тендерної пропозиції, де навіть самі дрібні неточності або невідповідності документів замовника можуть позбавити Вас шансу брати участь в закупівлях. Нами розроблена власна стратегія і основні правила супроводу учасників в процедурі […]