Logo

Дії банку по стягненню заборгованості визнані незаконними

Не завжди праві банки, стягуючи заборгованість за кредитом! Саме такий висновок було зроблено судом при розгляді справи, супроводженням якої займалася Адвокат Руслана Журавель.

Для стягнення грошових сум або витребування від боржника майна нотаріуси вчиняють виконавчі написи. Вчинений нотаріусом виконавчого напису підтверджує, що таке право у стягувача виникло. Обов’язковою умовою вчинення виконавчого напису нотаріусом є те, що подані документи підтверджують безспірність заборгованості боржника перед стягувачем. Сам по собі факт подання стягувачем відповідних документів нотаріусу не свідчить про відсутність спору стосовно заборгованості. В разі, якщо боржник не згоден з діями нотаріуса він має право оскаржити такі дії в судовому порядку.

Саме в одній із таких справ, супроводженням якої займалася адвокат Руслана Журавель, рішенням Шевченківського районного суду міста Києва задоволено вимоги Клієнта про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Під час розгляду справи судом було встановлено, що стягнення заборгованості по кредитному договору здійснено за період понад 11 років, а відтак поза межами трирічного та річного строків позовної давності, що послужило підставою для задоволення позову клієнта в повному обсязі. Оскаржуваний нотаріальний напис судом скасовано. Це дозволило зберегти клієнту понад 170 000,00 грн.

Отримання позитивного рішення в наведеній вище справі ще раз підтверджує те, що якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам!

Адреса для проведення консультацій та листування:

Адвокатська контора Дмитра Забавського

01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 11-а, оф. 21 (2-й під’їзд, 3-й поверх, код 21) в’їзд через Аскольдів провулок, будинок в другій лінії

Номер телефону офісу: + 380442225511

Номер факсу офісу: + 380442808992

E-mail: akdz.kiev@gmail.com

https://www.facebook.com/akdzkiev/