Logo

Для отримання консультації адвоката - запишись наприйом, натиснувши кнопку

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування – один з основних напрямків діяльності Адвокатської контори Дмитра Забавського. Як показав багаторічний досвід роботи в цьому напрямку саме такий підхід до вибору юридичного партнера (радника) є більш надійним та економічно обґрунтованим, що дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства.

Абонентське юридичне обслуговування – це комплексне юридичне обслуговування клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності, що дозволяє уникнути ухвалення необачних рішень, знизити фінансові і комерційні ризики і вирішити вже існуючі проблеми.

Подібне комплексне обслуговування дозволяє фахівцям адвокатської контори в правовому полі оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію на користь клієнта зважаючи на обізнаність про всі нюанси функціонування його бізнесу.

Основною перевагою абонентного супроводження бізнесу є гарантія своєчасного отримання кваліфікованої юридичної підтримки за щомісячну абонентську плату, при цьому:

  • клієнт абсолютно законно економить грошові кошти при сплаті податків і обов’язкових платежів на заробітну плату штатного юриста, а також звільняєтесь від додаткових господарських витрат (утримання робочого місця юриста, забезпечення його нормативною базою та спеціалізованою літературою);
  • на клієнта працюватиме ціла команда адвокатів, а він сплачує за послуги одного юриста;
  • кваліфіковані фахівці відповідної спеціалізації завжди нададуть відповідь на будь-які питання клієнта;
  • ми не йдемо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося з метою кар’єрного зростання і вищої заробітної плати;
  • ми гарантуємо конфіденційність, якість та своєчасність надання послуг, оскільки несемо за це господарсько-правову відповідальність і відповідаємо за це своєю репутацією.

Зрозумівши специфіку бізнесу клієнта, ми готові підготувати та впровадити правові механізми захисту його інтересів, контроль роботи такого механізму і вирішення питань, що виникають. Завдяки вчиненню вищевказаних заходів наше втручання у бізнес клієнта буде мінімальним, а його захист і ефективність максимальні.

При цьому ми не будемо будувати на Вас свою трудову кар’єру та вимагати підвищення, за умов економії ФОП, соц. пакету, інших матеріальних витрат пов’язаних із утриманням штатних співробітників, Ви лише сплачуєте фіксовану абонентську плату, позбавлену валютних коливань та стрибків інфляції або користуєтесь разовими послугами за умов нагальної потреби.

З метою уникнення необачності витрат, нашою компанією здійснюється попередній аналіз успішності вирішення майбутнього питання на предмет юридичного втручання, що призводить до скорочення витрат майбутніх періодів, адже ми несемо пряму відповідальність за забезпечення результату.

Ми не є ворогом штатному юристу, наша мета – вивільнити його від вирішення задач непрофільної трудової діяльності.

Абонентське юридичне обслуговування дає можливість забезпечити чіткість договірних відносин, створити баланс фінансових і правових інтересів, провести діагностику господарської діяльності, виявити і усунути ризики, спрогнозувати податкове навантаження, скоротити витрати, підвищити ефективність роботи у цілому.

Високий досвід роботи нашої команди підтверджений багаторічною практикою у супроводі діяльності компаній у різних галузях господарювання.

Наша команда складається з професійних адвокатів, кожен з яких спеціалізується у певній юридичній галузі.

Ми готові запропонувати Вам три основних пакети обслуговування, які найчастіше використовуються нашими клієнтами, що задовольнить побажання навіть найбільш вимогливих клієнтів.

Пакет ПІДПРИЄМЕЦЬ

Пакет БІЗНЕС

Пакет КОРПОРАЦІЯ

Наші переваги перед компаніями, які пропонують аналогічні послуги:

  • В Адвокатській конторі ДМИТРА ЗАБАВСЬКОГО працюють виключно адвокати з багаторічним стажем роботи, які мають певну спеціалізацію;
  • Адвокатська контора працює на юридичному ринку більше ніж 10 років;
  • Адвокатська контора започаткувала свої правові традиції 40 років тому, тому ми застосовуємо в своїй роботі правові традиції, перевірені часом;
  • Адвокати, які працюють в Адвокатській конторі одночасно є третейськими суддями починаючи з 2008 року;
  • Керівник та засновник Адвокатської контори є Головою третейського суду, який заснований в 2008 році і який плідно працює і сьогодні.

Якщо Ви не бачите виходу зі складної ситуації – це не означає, що його немає. Довіртесь професіоналам! Будемо раді бачити ВАС серед наших партнерів!